Tuzla Palyaço Kiralama

Tuzla Palyaço Kiralama

Tuzla Palyaço kiralama hizmetimiz; İstanbul’un Tuzla   bölgesinde oturan çocukların doğum günlerinde,Tuzla   bölgesinde faaliyet gösteren çocuk ve bebek malzemesi satan dükkan açılımlarında, mekan açılışlarında, Tuzla   bölgesi düğün ve kına organizasyonlarında kullanılabilmektedir. Palyaçolar farklı ve renkli kostümleri ile hemen dikkat çekip, ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmesini sağlar.

Bayan palyaço mu, Bay palyaço mu?

Tuzla Palyaço kiralama hizmetimiz 2 farklı şekilde sizlere sunulur. Bayan palyaço kiralama ve Bay palyaço kiralama.Tuzla ‘de gerçekleşek aktivetin türüne göre
palyaçonuzun cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Siz belirledikten sonra Tuzla  ‘ne en uygun palyaço tarafımızdan yönlendirilecektir.

Adem Tamer farkı ile palyaço kiralama hizmeti zahmetsiz bir organizasyon sunar size. Tüm palyaço arkadaşlarımı tecrübeli olup özenle seçilmektedirler. Tüm palyaço arkadaşalarımız gerekli eğitimler sonucunda aktiviteye gönderilmektedirler. Adem Tamer organizasyon İstanbul’un her bölgesine palyaço kiralama hizmeti sunmaktadır.

Palyaço kiralama fiyatları kişi sayısı ve semte göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla Palyaço kiralama hizmetlerimizi paket halinde satın alıp daha avantajlı duruma geçebilirsiniz. Tuzla   için özel paketlerimiz ;

Tuzla Palyaço Kiralama